‘Drinki z rumem’

Truskawkowe Daiquiri

truskawkowe_daiquiri_b

Dziś przepis dla miłośników truskawek. Truskawkowe Daiquiri to orzeźwiający koktajl na bazie rumu. Jest to najpopularniejsza, zmrożona odmiana klasycznego kubańskiego Daiquiri. Oryginalna, angielska nazwa to Frozen Strawberry Daiquiri.

Cuba Libre

Cuba Libre czyli rum z colą.

To bardzo popularny i prosty w przygotowaniu drink pochodzący z Kuby zwany potocznie rumem z colą. Zrobienie go zajmie zaledwie chwilę, a jest naprawdę dobry.

Pina Colada

Pina Colada

Pina Colada to słodki ananasowo - kokosowy drink, pochodzący ze słonecznych Karaibów. Koktajl ten został ogłoszony oficjalnym napojem Portoryko i będzie wspaniale smakował nie tylko w upalne dni. Spróbujcie go przygotować.

Mojito (mohito)

mojito
Ten orzeźwiający drink możemy zaliczyć do najbardziej popularnych na świecie. Pochodzi z gorącej Kuby i na pewno rozgrzeje niejedną imprezę.

Long Island Iced Tea

Long Island Iced Tea

Kolejny bardzo orzeźwiający, letni drink. Choć z wyglądu przypomina mrożoną herbatę tak naprawdę nie ma z nią nic wspólnego. Long Island Iced Tea zaliczany jest do najmocniejszych drinków więc uważajcie żeby nie przeholować.

Powered by WordPress | Designed by: Free WP Themes. | Thanks to Best Free WordPress Themes, Find WordPress Themes Free and Free WP Themes